• İZMİR KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU ÜYELİĞİ'NE ADAYIM!
  İzmir Kent Konseyi’nin Değerli Üyeleri,
  Sevgili Hemşehrilerim,

  İzmir’in katılımcı demokrasi kültürünün gelişimine katkıda bulunarak her geçen gün büyüyen İzmir Kent Konseyi’ni, yola çıktığı günden bu yana kentine sahip çıkma bilinciyle ve özveriyle sahiplendiniz, destek verdiniz.

  Bizler, kentimize sahip çıkmanın ön koşulunun yaşadığı kenti tanıyan, demokratik haklarının ve hemşehrilik hukukunun farkında olan ve gelecek nesillere bu anlayışı aktaran bireyler olmaktan geçtiğini biliyoruz. Bu nedenle katılımcı kent demokrasisinin vazgeçilmez unsurları olan kent konseylerinin önemini biliyor ve her koşulda İzmir Kent Konseyi çatısı altında işbirliği içinde olarak kentimizin sosyal, ekonomik ve kültürel yaşamında dönüşüm yaratmayı hedefliyoruz. Kentimizin iç dinamiklerinin uzlaşma kültürü ve yönetişim felsefesi ile gelişerek büyümesini, kentin sorunlarına ortak akıl ile çözüm üretebilme anlayışını benimsiyoruz.

  Bu doğrultuda bugüne kadar İzmir Kent Konseyi çatısı altında hep bir arada ürettik, paylaştık, yaşadığımız kente sahip çıktık. Bu temel düşünce noktalarımızdan hareketle yol arkadaşlığımızın daha da gelişerek büyüyeceğini umuyorum.

  Tüm enerjim, birikimim ve dinamizmim ile İzmir Kent Konseyi’nin gün geçtikçe gelişen kurumsal yapısını daha da güçlendirmek, sivil toplum kuruluşlarımızın, gönüllü kuruluşlarımızın, meslek kuruluşlarımızın ve üniversitelerimizin sesi olabilmek, İzmir Kent Konseyi çatısı altındaki ve Kadın, Gençlik, Engelli, Çocuk Meclislerimiz çatısı altında yer alan tüm çalışma gruplarımıza çalışmalarında, projelerinde ve faaliyetlerinde kolaylaştırıcı olabilmek, herkes için daha yaşanabilir bir kent yaratabilmek, çözümde ortak olabilmek, birlikte üretmek, birlikte yönetmek için Tarımı Geliştirme ve Dayanışma Derneği adına İzmir Kent Konseyi’nin Yürütme Kurulu Üyeliği’ne adayım.

  Tüm hemşehrilerime ve bugüne kadar hep yanımda olan üyelerimize desteklerinden ötürü sonsuz teşekkür eder, aday olacak tüm üyelerimize başarılar dilerim.

  Sevgi ve Saygılarımla,
  Çağrı GRUŞÇU
  İzmir Kent Konseyi
  Yürütme Kurulu Üyesi Adayı
 • 0 Comments:

  Yorum Gönder

  Adres

  Hürriyet Bulvarı No:5/1 K:3/302 Çankaya-Konak/İzmir

  E-posta

  cagri.gruscu@gmail.com
  another

  Telefon

  0232 425 8182
  0232 425 0505 (pbx)

  Mobil

  Whatsapp Hattı