• EGELİ GİRİŞİMCİLER MARKA ZİRVESİNDE BULUŞTU


  Dünyada “var” olabilmek için fikirler “özgün” olmalı…
  Ege Üniversitesi Genç Girişimciler Topluluğu'nun düzenlendiği “Ege’de Marka Zirvesi” Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Düzenlenen konferansa Türkiye’nin önde gelen markalarının temsilcileri katıldı.

  Konferansın ilk gününde Yasin Serhat Canoruç, "Pınar" markasından Nalan Özgür, DYO şirketinden İnşaat Boyaları Pazarlama Direktörü Bülent Tomaç ve EXPO 2020 İzmir Çalışma Grubu Başkanı Çağrı Gruşçu, marka kültürü, kentlerin markalaşması ve markalaşma süreci gibi konularda bilgiler verdi.
  Marka olmanın koşullarının, kişisel gelişim hikayeleri ile harmanlanıp anlatıldığı konferansta, genç girişimcilere altın değerinde öğütler verildi.

  "Destinasyon Markası: EXPO" oturumunda konuşan EXPO 2020 İzmir Çalışma Grubu Başkanı Çağrı Gruşçu, EXPO'nun kentleri bir marka haline getirdiğini, İzmir'in EXPO'yu kazanması halinde en az 20 milyar Dolarlık yatırım ile bu yatırımın 6 ay sürecek EXPO için hedeflenen 40 milyon ziyaretçi sayesinde bir katma değere dönüşeceğini ifade etti. Gruşçu, markalaşan dünya kentlerinden de örnekler verdi.

  Etkinlik sonrasında Ege Genç Girişimciler Topluluğu Başkanı Merve Yıldırım, katılımlarından dolayı katılımcılara plaket verdi.

 • 0 Comments:

  Yorum Gönder

  Adres

  Hürriyet Bulvarı No:5/1 K:3/302 Çankaya-Konak/İzmir

  E-posta

  cagri.gruscu@gmail.com
  another

  Telefon

  0232 425 8182
  0232 425 0505 (pbx)

  Mobil

  Whatsapp Hattı