• CHP KONAK'IN DOĞUSU BATISI BİR

  Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Başkanlığı tarafından sürdürülen “Umuda Yolculuk” hareketi kapsamında “Yedi Bölge Yedi İlçe Kardeşçe” projesi yurt çapında yapılan ziyaretlerle devam ederken İzmir’deki ilçe örgütü, Konak’ın mahallelerini arşınlamaya devam ediyor.


   HEYET YOLLARDA ÖRGÜT ALANLARDA
  CHP Konak Heyeti, Anadolu yollarında çalışmalarını sürdürürken İzmir’deki ilçe örgütü ise mahallelerden çıkmıyor. Halkın sorun ve taleplerini yerinde tespit eden ilçe örgütü Kadifekale Bölgesi’nde mahalle tabanlı bölge çalışmasını yürütüyor. İlçe yönetiminin yanı sıra Kadın ve Gençlik Kolları üyelerinin katıldığı çalışmalarda Kadifekale, Kosova ve Ballıkuyu Mahallelerinde halkın talepleri değerlendirildi.

   “SEÇİM ÇALIŞMASI DEĞİL”
  Daha önce de elliden fazla mahalle gezdiklerini kaydeden Örgütten Sorumlu Başkan Yardımcısı ve İlçe Başkan Vekili Yılmaz Sunan “Yaptığımız çalışmalar seçim çalışması değil. O nedenle halk, sorun ve taleplerini dinlemeye geldiğimizi söylediğimizde durumu şaşkınlıkla ve memnuniyetle karşılıyor. Mahallelerde yaptığımız çalışmalar halkın memnuniyetini ölçmek ve yerel hizmetler bakımından eksiklerimizi gidermeye yönelik çalışmalardır.” diye konuştu.


  Yedi Bölge Yedi İlçe Kardeşçe Projesi ile Türkiye’nin doğusuyla batısını bir araya getirmeyi ve parti örgütünün ortak söylem geliştirmesini amaçladıklarını belirten İlçe Sekreteri Çağrı Gruşçu ise “İlçe Başkanımız başta olmak üzere Anadolu yollarında çok önemli tespitlerde bulunan heyetimiz İzmir’e döndüğünde tüm tespitler raporlanarak genel merkezimiz ile paylaşılacak. Buradan elde edeceğimiz sonuçlar kadar yerel düzeyde yapacağımız çalışmalarda önem arz ediyor. O nedenle heyetimiz Anadolu topraklarında halkımız ile buluşurken bizlerde ilçe örgütü olarak Konak’ın küçük Anadolu’sunda halkımızın sorunlarını ve taleplerini dinliyoruz.” şeklinde konuştu.
 • 0 Comments:

  Yorum Gönder

  Adres

  Hürriyet Bulvarı No:5/1 K:3/302 Çankaya-Konak/İzmir

  E-posta

  cagri.gruscu@gmail.com
  another

  Telefon

  0232 425 8182
  0232 425 0505 (pbx)

  Mobil

  Whatsapp Hattı