• GENÇLİK MECLİSİ GÖNÜLLÜLERİYLE BULUŞTU

  "Katılın, Birlikte Yönetelim" sloganı ile yola çıkan İzmir Kent Konseyi Gençlik Meclisi Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen organizasyonla gönüllüleriyle buluştu.

  Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren İzmir Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Çağrı GRUŞÇU; "İzmir'de değişimi yaratma iddiasını taşıyan Gençlik Meclisimiz tüm İzmir gençliğini kucaklayarak yönetişim felsefesi ışığında tüm aktörlerle birlikte çalışma anlayışını geliştirecektir. Bunun en önemli adımı bugün gerçekleşmiştir. Bundan sonraki süreçte tüm sivil toplum ve gönüllü kuruluşlarımızın desteği ve etkinlikleriyle daha güçlü bir İzmir gençliği yaratacağız." şeklinde konuştu.



  İzmir Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Çağrı GRUŞÇU ve İzmir Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Uğur DOYLU'nun açılış konuşmalarının ardından gençlik meclisi tanıtım filmi gösterimi yapıldı. İzmir’de faaliyet gösteren üniversite ve lise temsilcileri, topluluklar, kulüpler, gençlik dernekleri ve bireysel katılımcıların yer aldığı buluşma, gençlerin kamusal ve sosyal hayata katılımını arttırmak ve rolünü güçlendirmek, kentin gençlik politikasının oluşumunda düşünce ve çözüm önerileriyle yer alarak katılımcı demokrasiyi yaşatmak amacıyla kurulan İzmir'in en güçlü ve geniş katılımlı demokratik yapısında ben de varım demek isteyen gençleri bir araya getirdi.




 • 0 Comments:

  Yorum Gönder

  Adres

  Hürriyet Bulvarı No:5/1 K:3/302 Çankaya-Konak/İzmir

  E-posta

  cagri.gruscu@gmail.com
  another

  Telefon

  0232 425 8182
  0232 425 0505 (pbx)

  Mobil

  Whatsapp Hattı