• HUZUREVİ SAKİNLERİMİZİ ZİYARET ETTİK

  Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu ve Sosyal Dayanışma ve Emekli Komisyonu yönetimi Gürçeşme Zübeyde Hanım Huzurevi'ni ziyaret etti.


  Ziyarete katılan İlçe Sekreteri Çağrı Gruşçu; "Huzurevi sakinlerimizle bir araya gelmek ve onlarla iletişim kurmak bir bakıma hayatımız açısından yeni kapıları da aralıyor.  Burada büyüklerimizin ellerini öptük, mutlu bir yıl dileğinde bulunduk. Ziyaretimizden ötürü yüzlerinde bir tatlı tebessümü görmekten mutluluk duyduğumuz büyüklerimiz hayır dualarını bizden esirgemediler. Hayatlarıyla ülkemize ve insanlığa çok önemli katkıları olduğuna inandığım yaş almış hemşehrilerimizin birikimlerinden yararlanmak ve onların miraslarını ileriye taşımak için çalışmaya devam edeceğiz." diye konuştu.


  Ziyareti gerçekleştiren CHP Konak Sosyal Dayanışma ve Emekli Komisyonu adına konuşan CHP Konak Sosyal Hizmetlerden sorumlu ilçe başkan yardımcısı Cumhur Ter: “Huzurevi ziyaretleri genelde hep özel günlerde yapılır, biz bu ziyaretleri özel günlere sıkışıp kalmaktan çıkartmak istedik. Hangi sebeple olursa olsun huzurevlerinde kalan yaşlılarımız insana dahası sohbete ihtiyaç duyuyorlar. Sosyal Dayanışma ve Emekli Komisyonu ile birlikte gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretten bizde çok memnun kaldık.”Dedi.
  Huzurevinde kalanların ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirdiği görüşmede hediyeler için teşekkür eden huzurevi sakinleri “Hatırlanmak bizim için çok önemli, biz burada iyi şartlarda yaşıyoruz, kurum her türlü ihtiyaçlarımızı karşılıyor. ancak insan özlemi başka bir şey.Özellikle yaşlılıkta insan sohbet edeceği konuşacağı insanlar arıyor.Sizlerin ziyareti bizleri çok onurlandırdı” diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.


 • 0 Comments:

  Yorum Gönder

  Adres

  Hürriyet Bulvarı No:5/1 K:3/302 Çankaya-Konak/İzmir

  E-posta

  cagri.gruscu@gmail.com
  another

  Telefon

  0232 425 8182
  0232 425 0505 (pbx)

  Mobil

  Whatsapp Hattı