• Ödülleri

  "Dünya siyasi argümanları yeniden tanımlıyor. Siyasetteki yeni argümanları yeni enstrümanlarla buluşturursak başarılı olabiliriz. Şunu bilelim ki, lider sultaları çökecek artık. Dünya uyum ve kollektif birlikteliklerin hakim olduğu yeni siyaset düzenine geçiyor. Bu uzlaşmacı, birlikte düşünen, katılımcı siyaset çağını yakalamazsak yok olmaya mahkum olacağız."  - Çağrı Gruşçu, 29 Ekim 2019, Öncü Şehir Gazetesi 

  Çağrı Gruşçu'nun bireysel ve takım olarak hazırladığı proje ve faaliyetler çeşitli ödüllere layık görüldü. Şimdi, başarılı çalışmalar sürdürmeye devam ediyor ve birlikte, kollektif bir uyumla yeni çalışmalarla yeni başarılara imza atmak için sabırsızlanıyor.

  TÜLAY AKTAŞ GÖNÜLLÜ KURULUŞLAR GÜÇBİRLİĞİ, 2016
  Teşvik Ödülü


  İzmir Kent Konseyi Başkanlığı döneminde, Gençlik Meclisi ve gençlik alanında çalışan 46 sivil toplum kuruluşunun işbirliğiyle gerçekleşen “Genç İzmir Festivali” projesiyle Tülay Aktaş Gönüllü Kuruluşlar Güçbirliği tarafından “Teşvik Ödülü"ne layık görüldü. 

  ALTIN HAVAN, 2014
  Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü

  İzmir Kent Konseyi'nde ÇEKOOP ile gerçekleştirilen Engelsiz İlaç Projesi ile Altın Havan Ödülleri kapsamında "Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü"ne layık görüldü.

  TÜRKİYE İŞVEREN SENDİKALARI KONFEDERASYONU, 2014

  Kurumsal Sosyal Sorumluluk Büyük Ödülü

  İzmir Kent Konseyi'nin aynı projesiyle yine aynı sene TİSK ‘Kurumsal Sosyal Sorumluluk Büyük Ödülü’ kazanmanın gururunu yaşadı.

  DRAGON FESTİVALİ, 2013

  Racing Birinciliği, En İyi Kostüm Hikayesi Ödülü, En İyi Sosyal Mesaj Ödülü

  Dünyanın en geniş katılımlı kurumlar arası spor organizasyonları arasında yer alan 
  Dragon Festivali’nde, İzmir etabının 35 takımı arasından 2013 yılında elde ettiği Racing Kategorisindeki birincilik ödülünün ardından, “En İyi Kostüm Hikayesi” ve “En İyi Sosyal Mesaj” kategorilerinde birincilik ödülüne layık görüldü.

  YEREL YÖNETİM ÖDÜLLERİ, 2008

  Sosyal Sorumluluk Ödülü

  İzmir'in Expo 2015 adaylığı kapsamında hazırladığı ve yürüttüğü "Sağlığın Beşiği İzmir'de Tüm Dünya El Ele" projesiyle Yerel yönetimler alanında çalışmalar yapan Özel Kalem Dergisi tarafından düzenlenen Yerel Yönetim Ödülleri 2008'de Sosyal Sorumluluk Ödülü'ne layık görüldü.
 • 0 Comments:

  Yorum Gönder

  Adres

  Hürriyet Bulvarı No:5/1 K:3/302 Çankaya-Konak/İzmir

  E-posta

  cagri.gruscu@gmail.com
  another

  Telefon

  0232 425 8182
  0232 425 0505 (pbx)

  Mobil

  Whatsapp Hattı